4759-7160-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na ściskaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn należy pobudzać receptory zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo uciskać pięty. Uciskanie można zacząć od delikatnych muśnięć i z czasem zwiększać moc nacisku. Każdą stopę trzeba badać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie gwałtowniej reagują na pobudzanie miejsc zlokalizowanych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Dotykanie tych miejsc jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się odwdzięczyć dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą tym samym penisa. Dzięki prostym masażom pożycie seksualne viagra cenamoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra

Dodaj komentarz