1807-2483-ico-wu.jpg

Przyczyny niepełnej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są intymnym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) wspominać o tej komplikacji, ale wręcz sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia wzwodu to ogromny sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie muszą pamiętać, że są to dolegliwości wyleczalne. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i pójść do lekarza. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Problemy ze wzwodem, zaburzenia ejakulacji to bardzo powtarzające się dolegliwości. Dotyczą około 10% męskiej części społeczeństwa. Problem wzmaga się, ponieważ zwiększają się przyczyny powodujące zaburzenia erekcji. Odnotowuje się częstsze zachorowania na
tani cialis cukrzycę, choroby układu sercowego oraz depresje. Zaburzenia wzwodu mogą obejmować panów w dowolnym wieku. Różne są powody zachorowań.

U młodych kochanków, czyli przed 30. schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U starszych panów problemy mogą być następstwem różnych chorób. Nieprawidłowa erekcja czy też jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis

Dodaj komentarz