5991-2638-ico-wu.jpg

Łatwe? To do pracy, a raczej do łóżka!

Ochota na seks zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, daje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest identyczna z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest również od możliwości ciała. erekcja
Z tej przyczyny poza zadbaniem o właściwą oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swój organizm, ażeby sprostał wyzwaniom, które pragniemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz odrzucenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa bardzo negatywnie na możliwości wzwodu, nie istnieje też coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wypisanymi w artykule radami, każdy z nas jest w stanie polecić kilka własnych, które sprawiają, że ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony typ odpoczynku, masaż, kąpiel; próbowanie pysznego i oryginalnego posiłku: miło i sielankowo albo aktywnie i ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj tania kamagra

Dodaj komentarz