1153-2136-ico-wu.jpg

Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, tadalis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, z reguły lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Chyba wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, lecz tych parę dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną opanowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większość infekcji układu moczowego zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tania levitra z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, przeważnie znajdują się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeśli spożywasz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe również powiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *