4480-2363-ico-wu.jpg

Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Znanych jest parę prostych strategii, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco mocna lub jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka nieskomplikowany metod, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego erekcja uszczuplenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że zmniejsza się transport krwi do penisa w trakcie seksu. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może też oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra tanio być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.

Dodaj komentarz