3140-972-ico-wu.jpg

Kamagra to rewolucyjny farmaceutyk

Największy konkurent Viagry, tak o leku Kamagra mówią nie tylko specjaliści z dziedziny farmaceutyki, ale także sami mężczyźni. Następny lek, który stymuluje męskie możliwości, rozwiązując komplikacje z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez firmę Ajanata Pharma to lek pod postacią tabletek powlekanych. Każda mała tabletka to 100 miligramów substancji aktywnej. W przypadku Kamagry, substancją czynną jest sildenafil (tożsamy składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod kreacją cytrynianu poszerza naczynia krwionośne członka, korygując przepływ krwi oraz wzmagając popęd seksualny.
Kamagra to rewolucyjny specyfik – zawiera sprecyzowaną dawkę substancji aktywnej, która pozwala na poprawienie erekcji u każdego mężczyzny. Nie należy jej wykorzystywać przy kłopotach z sercem lub też układem krążenia. Kamagry nie wolno przyjmować też z innymi farmaceutykami lub ewentualnie trunkiem. Jedną tabletkę należy przyjąć do pół godziny przed przewidywanym seksem. Uwaga – alkohol oraz tłuste potrawy efektywnie obniżają efektywność leku, w następstwie tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi elementami ani innymi krzywdzącymi substancjami. Lek można przyjmować obojętnie od pory dnia – jednak przerwy między przyjęciem leku muszą być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może także sprawiać skutki uboczne. Zaczerwienienie skóry bądź potliwość – to najczęstsze objawy. Należy skonsultować się z doktorem przed zażyciem tego leku. Co poniektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku warto sprawdzić, czy organizm nie zareaguje nieprawidłowo na ten składnik.
Ważne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed zainicjowaniem współżycia wymagana jest gra wstępna. Kamagra działa do 6 godzin, zapewniając mężczyźnie należytą erekcję i eliminując problemy z wczesnym wytryskiem. Lek ten pozostał od początku do końca sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeśli więc zachowamy ostrożność oraz zalecenia lekarzy, Kamagra skutecznie wyeliminuje komplikacje z erekcją. Uprzejmie zapraszamy do kupna środka bez recepty. Ratunek dla Ciebie i każdego innego mężczyzny – lek jest już w ofercie i czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra zel

Dodaj komentarz