7866-4773-ico-wu.jpg

Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja z erekcją pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Jak wiadomo podstawy braku erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku panów w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód pojawia się w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie napełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem ze wzwodem powstaje, gdy wzwód nie następuje wcale albo nie utrzymuje się na tyle długo, by dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o realnym problemie z erekcją, kiedy komplikacja następuje przynajmniej w 3/4 prób i trwa to przez dłuższy czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z erekcją. Niżej prezentujemy najczęstsze przyczyny problemów z potencją.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W momencie, kiedy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy oraz żyjemy tylko i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły ani ochoty na stosunek. Należy wówczas zatroszczyć się o niwelowanie sytuacji stresowych, odprężenie cialis tanio i właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do członka i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z badań wykonanych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% badanych prowadzi do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra

Dodaj komentarz